Fortnite Mobile Android ve iOS

Fortnite Mobile Android ve iOS

Fortnite Mobile Android ve iOS

Akıllı telefonlarınızda oynayabileceğiniz en iyi battle royale oyunlarından biri olan Fortnite Mobile, tek haritada 100 oyuncunun hayatta kalmak için mücadele ettiği mükemmel bir mobil oyun.

Epic Games tarafından sunulan yapım iOS çıkışının ardından Android işletim sistemi için de Beta sürecine alındı. Online hayatta kalma oyunu, PUBG gibi eğlenceli ve kaliteli grafiklerle karşımıza çıkıyor. Battle Royale tarzı oyunları seviyorsanız, Fortnite Android Beta sürecine katılabilir ve ücretsiz bir şekilde Fortnite Mobile oynayabilirsiniz.

Oyunun Android ve iOS sürümleri en az bilgisayarda olduğu kadar keyifli bir oynanış sunuyor. Elbette, akıllı telefon ve tabletlerde inşa mekaniklerini kullanmak daha zor olsa da bu durum oyundan aldığınız zevke etki etmiyor. Detaylı grafiklerin çarpıcı etkisiyle 100 kişiye karşı ister tek, ister takımınızla birlikte mücadele ediyor ve hayatta kalan son kişi veya kişiler olmaya çalışıyorsunuz.

Fortnite Mobile, tüm oyuncuların meydanda açık açık savaştığı bir oyun değil. Herkes kendisine uygun noktalara saklanıyor, siper alıyor, korunmak için yapılar inşa ediyor ve saldırmak için en uygun zamanı bekliyor. Bu yüzden bu oyunu oynarken son derece sinsi olmalısınız. Kaynak ve silah arayışı içerisindeyken etrafınızı kollamayı da unutmayın!

Fortnite Mobile, iOS marketi App Store üzerinden indirilebiliyor ancak Android tarafında oyun Play Store’da bulunmayacak. Google ile gelirlerini paylaşmak istemeyen Epic Games, oyunu kendi sitesinden indirmenize müsade edecek. Ancak oyunun Android sürümü Beta aşamasında olduğu için yalnızca Davet ile oynayabiliyorsunuz. iOS tarafında ise oyunu indirip direkt iPhone veya iPad’inizde oynamaya başlayabilirsiniz.

Fortnite Mobile Android Beta kapsamında oyunu oynamak için buraya (https://www.epicgames.com/fortnite/tr/mobile/android/sign-up) tıklayıp, davet sırasına girebilirsiniz.

Unreal Engine 4 ile geliştirilen mobil battle royale oyunu, almış olduğu haftalık güncellemeler ile sürekli içeriklerini tazeliyor. Yeni karakter kostümleri, oyun modlar, eşyalar ve silahlar oyuna dahil ediliyor. Oyunu oynamak için internet bağlantınızın olması gerektiğini de hatırlatalım.

PUBG alternatifi olarak sektöre giriş yapan ve kısa süre içerisinde bir numaraya oturan Fortnite, artık tüm platformlarda rahatlıkla oynanabiliyor. Sizlerde Fortnite Mobile ile aksiyon dolu maceraya katılabilirsiniz.

  • Yazıyı Beğendin mi?  103
Önceki Yazı
Sonraki Yazı

Benzer Yazılar

Bu yazıya henüz yorum yapılmamıştır, ilk yorumu yapmak için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*